TRT Rüzgar Gülü 1.1 MOD APK (Unlimited Money)

TRT Rüzgar Gülü 1.1 MOD APK (Unlimited Money)

App Information of TRT Rüzgar Gülü

App Name TRT Rüzgar Gülü v1.1
Genre EducationalEducation, Games
Size102.7 MB
Latest Version1.1
Get it On Google Play
Update2020-06-10
Package Namecom.trtcocuk.ruzgargulu
Rating ( 30834 )
Installs1,000,000+

Description of TRT Rüzgar Gülü

Download TRT Rüzgar Gülü Mod Apk. Get TRT Rüzgar Gülü v1.1 Mod Apk For Android.

Rüzgar Gülü’nde hem kendinizi test edebilir hem de ilginç ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Yüzlerce sorudan oluşan Rüzgar Gülü, edebiyattan coğrafyaya, tarihten genel kültüre, onlarca farklı konuyu içeriyor. En iyi ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgar Gülü ile ister zamana karşı yarış, ister meydan oku. Rüzgar Gülü’nü indir, eğlenmenin ve öğrenmenin tadını çıkar.

8 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN RÜZGAR GÜLÜ
Onlarca farklı konu ve yüzlerce farklı soru ile, sıkılmadan oyna.
Yeni bilgiler öğren, bildiklerinizi pekiştir ve kendini test et.
Eğlenceli ve eğitici.
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Çocuklar için reklamsız ve güvenli içeriktir.

AİLELER İÇİN RÜZGAR GÜLÜ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Rüzgar Gülü’nden azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Yeni oyunlarımızla ilgili duyurularımız için https://www.facebook.com/TRTCocuk sayfamızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyor veya paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içinde yarattığı bir şey varsa, siz ya da çocuğunuz seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz…
Wind Rose of both can test yourself in both interesting and can learn new information. Wind, consisting of hundreds of questions, literature, geography, general knowledge of history, contains dozens of different topics. If you say the best I know, let’s stop race! Want to race against time with the Wind, or challenge. Wind Rose of the download, enjoy the fun and learning.

8 YEARS AND OLDER CHILDREN FOR WIND
Tens and hundreds of different questions with different topics, play without getting bored.
Learn new information, reinforce what you know, and had herself tested.
Fun and educational.
Easy playable and has been designed as suitable for children.
Developed in conjunction with child psychologists and teachers.
Content is ad-free and safe for children.

WIND FOR FAMILIES
quality along with children’s families are designed to be able to spend time entertaining and educational. This is why it is recommended to play with your child. This way your child will have the wind to provide the utmost benefit from the smile & fun. You can follow our https://www.facebook.com/trtcocuk page for our announcement about our new game.

PRIVACY POLICY
It and your child’s personal data security is an issue we take seriously. Your child does not collect or share personal information about you or not. Applications not made in any part of our advertising and referrals. If there is anything created in your child’s application, you or your child do not share outside applications unless you chose. Thank you for your support …
Bazı sorunlar giderildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *